Qeliza Fotovoltaike

L

  • Materiali: Monokristaline Silikon
  • Permasat: 125mm x 125mm
  • Fuqia: 2.8 Watt
  • Kapaciteti: 0.5 Volt
  • Perdorimi: Perfekte per projekte shkencore, portative.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.