Panel Polikristaline 280W

L

  • Fuqia: 280 Watt
  • Voltazhi: 24 Volt
  • Eficenca: 18%
  • Lloji i Qelizes: Qeliza Polikristaline
  • Permasat: 1640x992x40mm
  • Pesha: 19 kg
  • Garancia: 12 vite

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Hap bisedën
💬 Ke nevojë për ndihmë?
Scan the code
Përshëndetje 👋
Mund t'ju ndihmojmë?