Panel Polikristaline 150W

L

  • Fuqia: 150 Watt
  • Voltazhi: 12 Volt
  • Eficenca: 18%
  • Lloji i Qelizes: Qeliza Polikristaline
  • Permasat: 1482x676x40mm
  • Pesha: 12 kg
  • Garancia: 12 vite

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.