Panel Monokristaline 300W

L

  • Fuqia: 300 Watt
  • Voltazhi: 12 Volt
  • Eficenca: 18%
  • Lloji i Qelizes: Qeliza Monokristaline
  • Permasat: 1648x990x34mm
  • Pesha: 19 kg
  • Garancia: 12 vite

 

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.