Karikues Laptopi

L

  • Kapaciteti: 12 Volt
  • Permasat:
  • Fuqia: 80 Watt

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.