Inverter Fronius 3KW

L

  • Lloji: Ongrid
  • Modeli: Fronius
  • Fuqia: 3 KW
  • Voltazhi: Volt
  • Amperazhi: Ah
  • Pesha: 21,5 kg
  • Garancia: 1 vit
Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.