Inverter 5KW

L

  • Lloji: Hibrid
  • Fuqia: 5 KW
  • Voltazhi: Volt
  • Amperazhi: Ah
  • Garancia: 1 vit
Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Hap bisedën
💬 Ke nevojë për ndihmë?
Scan the code
Përshëndetje 👋
Mund t'ju ndihmojmë?