Gjenerator Ere

L

  • Voltazhi: 12-24 Volt
  • Fuqia: 800 Watt
  • Materiali:
  • Perdorimi:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Hap bisedën
💬 Ke nevojë për ndihmë?
Scan the code
Përshëndetje 👋
Mund t'ju ndihmojmë?