Bateri 40ah

L

  • Modeli: Newmax PNB12400
  • Voltazhi: 12 Volt
  • Kapaciteti: 40 Ah
  • Garancia: 1 vit
Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.