Bateri 100ah

L

  • Modeli: Newmax SG1000H
  • Voltazhi: 12 Volt
  • Kapaciteti: 100 Ah
  • Garancia: 1 vit
Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.