Në një intervistë për emisionin “SOT” me Jonida Shehun kemi shpjeguar koston e energjisë elektrike me çmimet e reja që do të vendosen në fuqi së shpejti. Gjithashtu duke shpjeguar koston e energjisë elektrike kemi dhënë një ide për familjet dhe bizneset për të shpëtuar nga kjo krizë.

━ Marrë nga www.euronews.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.