Impiant fotoviltaik i përshtatshëm për përdorim të vogël, mund të mbajë kamera dhe ndriçim.

  • 1x100wat panel fotovoltaik
  • 1x rregullator 12/24v 10ah 
  • 1x12v100ah bateri solare
  • Transporti FALAS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This field is required.

This field is required.