Impiant fotoviltaik i përshtatshëm për përdorim familjar, mund të mbajë ndriçim dhe mini frigorifer.

  • 1x100wat panel fotovoltaik
  • 1x12v100ah bateri solare
  • 1×rregullator 12/24v 10ah
  • 1x freskuese 12volt 15lt

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This field is required.

This field is required.