Impiant fotoviltaik i përshtatshëm për përdorim familjar, mund të mbajë ndriçim dhe mini frigorifer.

  • 2x270wat panele fotovoltaike
  • 2x12v100ah bateri solare
  • 1×rregullator MPPT 30ah
  • 1x Inverter offgrid
  • Montim & instalim FALAS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This field is required.

This field is required.