Impiant fotoviltaik i përshtatshëm për përdorim familjar, mund të mbajë ndriçim, tv, frigorifer dhe lavatriçe.

  • 6x270wat panele fotovoltaike
  • 4x12v100ah bateri solare
  • 1×4kw inverter offgrid
  • Montim
  • Instalim

One Reply to “Impiant 4kw offgrid, konsum familjar”

  1. Mirdita, sa kushton ky Impiant 4kw offgrid, konsum familjar , un banoj ne Zonen e Shkodrës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This field is required.

This field is required.